Drak Side
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drak Side

Добре дошли тъмни магьосници
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Господ?????

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Tifa
Admin
Tifa


Брой мнения : 79
Registration date : 19.05.2007

Господ????? Empty
ПисанеЗаглавие: Господ?????   Господ????? Icon_minitimeПон Юни 11, 2007 12:13 pm

Вярвате ли в "Бог"? В това което не сте виждали? Аз лично не! Вие?
Върнете се в началото Go down
https://drakside.bulgarianforum.net
Елън Макмилън

Елън Макмилън


Брой мнения : 88
Age : 35
Registration date : 19.05.2007

Господ????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Господ?????   Господ????? Icon_minitimeПон Юни 11, 2007 12:22 pm

ами аз вярвам не точно в Бог, а в нещо, което е по-силно от нас...добре да речем, че това е Бог...тази исла може да е под всякаква форма, на кой как му изнася...и в интерес на истината на дали някой мже да отрче, че има нещо, което да му помага и да го напътства в трудни моменти..наистина хората сами ковът съдбата си, но все пак там някъде в пространството има една мъничка звездица, ако искате дои, която да ти осветява верния път..нз аз така си мисля, за мен Бог е някакъв вид успокоене, когато ми е тъжно, трудно, имам нужда се моля...просто за успокоение...вярвам, че този "някой" или "нещо" ще ме чуе, ще ми помогне и се чувства по-добре Very Happy
Върнете се в началото Go down
Felissity Dark

Felissity Dark


Брой мнения : 114
Registration date : 19.05.2007

Господ????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Господ?????   Господ????? Icon_minitimeПон Юни 11, 2007 12:23 pm

Много често се замисля върху това дали има бог..и винаги си отговарям така:
"Бог има само когато вярваш в него..когато наистина искаш нещо и то се случи ти си мислиш,че Господ ти е помогнал..Но понякога то просто е станало заради силното ти желание..Това,което си изживял,докато го постигнеш.."
Не знам..аз вярвам..защото Бог олицетворява закрилата над човечеството..Бог помага..затова,да,вярвам в него..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Господ????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Господ?????   Господ????? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Господ?????
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Drak Side :: Други :: Каквото ви харесва-
Идете на: