Drak Side
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drak Side

Добре дошли тъмни магьосници
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Писма

Go down 
АвторСъобщение
Nimfadora Tonx

Nimfadora Tonx


Брой мнения : 48
Registration date : 29.08.2007

Писма Empty
ПисанеЗаглавие: Писма   Писма Icon_minitimeПет Авг 31, 2007 12:00 pm

Нимфадора отиде до соварника да се осамоти малко и и хрумна да напише писмо до своя приятелка във Франция. Тя учеше в Бобатон и се казваше Фиона. Извади пергамент и перо и започна да пише облегната на стената на соварника.
Цитат :
Скъпа Фиона,
Не съм ти писала отдавна а тук се случиха доста неща. Изпитите по СОВА минаха успешно и успях да взема доста от тях. Скъсаха ме само по История на магията и Пророкуване. Запознах се с едно доста приятно момиче от Рейвънклоу по време на Трансфигурацията. Посещенията в Хогсмйит са доста рядко. Знам, че много ти хареса магазинчето за висша мода и искам да ти се похваля: купих си онази синьосребриста мантия, която си харесахме. Стои ми страхотно. Трябва да ме видиш. Very Happy Обаче доста странни неща стават тук. Братчето на един първокурсник умря, а броени дни след това и по-голямата сестра на едно момиче в Хафълпаф. Сигурно знаеш, но имаше и обир в Гринготс. При мен обаче всичко е наред, надявам се, че ипри теб е така. Мама и тати казаха, че може сторо да те посетим във Франция, но все още не се знае със сигурност. Ще ти пиша.
Много целувки: Нимфадора Тонкс.

Нимфадора извика совата си Сандра и привърза писмото към крачето и, пожела и лик път и се запъти към Голямата зала, тъй като умираше от глад.
Върнете се в началото Go down
Nimfadora Tonx

Nimfadora Tonx


Брой мнения : 48
Registration date : 29.08.2007

Писма Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писма   Писма Icon_minitimeПет Авг 31, 2007 12:02 pm

Можете да пращате писма тук, ако сте си купили сова и сте я записали в соварника, ако не ще говоря с админестраторите да предприемат нещо!
Върнете се в началото Go down
 
Писма
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Drak Side :: Хогуортс :: Соварника-
Идете на: