Drak Side
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drak Side

Добре дошли тъмни магьосници
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Аз съм?

Go down 
+6
Дейанира
Illidan Stormrage
Jessica Smitt
Елън Макмилън
Felissity Dark
Tifa
10 posters
АвторСъобщение
Tifa
Admin
Tifa


Брой мнения : 79
Registration date : 19.05.2007

Аз съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Аз съм?   Аз съм? Icon_minitimeСъб Май 19, 2007 8:26 am

Тук опишете вашите герои, като следва:
Име
Години
Дом
Семейство
История
Характер
И ако искате да добавите още нещо към героя си.
Върнете се в началото Go down
https://drakside.bulgarianforum.net
Felissity Dark

Felissity Dark


Брой мнения : 114
Registration date : 19.05.2007

Аз съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм?   Аз съм? Icon_minitimeСъб Май 19, 2007 9:13 am

Име:Фелисити Дарк
Години:16
Дом:Слидерин
Семейство:Майка й се казва Джесика,а баща й-Роджър.Има по-голям брат-Джеф
История:Когато е на 1 годинка,Фелисити загубва баща си.Той бива убит от членове на Ордена на феникса.Домът й е опожарен и за семейството й настъпват тежки времена.Местят се в имението им в покрайнините на Лондон.Фейт расте без баща,с много грижи от страна на майка й и брат й.Когато става на 11 постъпва в Хогуортс и е в дом Слидерин.По принцип е затворен човек и не обича да има тълпи около нея.Има приятели на които врва и цени-Емили и Драко.Фейт предполага,че когато завърши ще стане смъртожадна и го е приела съвсем спокойно.
Характер:Фелисти не е мил човек,даже никак.Винаги е уверена в себе си и когато каже нещо никога не се отмята,дори да знае,че може да има последствия.Забавлява се като дразни останалите.Това прави живота й приятен.
Върнете се в началото Go down
Елън Макмилън

Елън Макмилън


Брой мнения : 88
Age : 35
Registration date : 19.05.2007

Аз съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм?   Аз съм? Icon_minitimeСъб Май 19, 2007 10:30 am

Произход
Име:Елън Макмилън
Прякор: Ел
Майка:Силвия Макмилън
Баща: Стефан Макмилън
Брат: Майкъл Макмилън (година по-голям от нея)
Други роднини: има роднини в Испания и България
Местоживеене: Покрайнините на Лондон
Произход: Чистокръвна магьосница
Националност: Българка

Училище
Училище:Хогуортс
Дом:Слидерин
Курс:6
Титла: няма
Любим дом: Няма точно определен, може би Слидерин, защото там са приятелите й
Омразен дом: Няма такъв. От всеки дом си има по някой, който й лази по нервите
Любим учител: професор Лупин и професор Флитуйк
Омразен учител: професор Снейп
Любим предмет: Отвари, Трансфигурация и Защита срещу черните изкуства и История на магията (час за спане)
Омразен предмет: Пророкуване
Наказания: За сега още няма. На няколко пъти се разминава с Филч
Най-добра:Защитата срещу черните изкуства
Най-зле: Пророкуването
Тила в отбора по куидич: пазач, при това много добър
Слава: всички я знаят с това, че вечно е нахилена. Никога не мълчи и не може да стои мирно. Но когато някой я ядоса става много опасна и зла.

Лични дании
Години:16
Зодия:Скорпион
Дата на раждане: 12.11
Кратка история: Родена е в България и първите 4 години ги прекарва там, но след мистериозното убийтсво на баба й (майката на баща й) тя и семейството й се премества в Лондон. Учила е в Дурмщранг 5 години, но след повторното въздигане на Волдемор родителите й я преместват в Хогуортс. Целият й род е бил в Грифиндор, дори брт й е там, но по неизвестни причини шапката я праща в Слидерин.
Характер: Състрадателна и отзивчива. Когато хората имат нужда от нея тя винаги е на среща. Не е отказала помощ и на най-върлите си врагове. Открит чвек е, но не обича да показва страховете си. Силна личност, но когато трябва да се изяви пред много хора я обзема неописуема паника.
Външен вид: Висока, с добре оформена фигура. Нито много слаба, нито много дебела. Косата й стига малко над кръста и е медно-руса, но почти винаги е вдигната на кок или опашка. Очите й са зелено-кафяви и се променят според настроението й (когато е щастлива те са си пъстри. Когато плаче стават тревисто зелени, а когато е ядосана-тъмно кафяви и много зли)
Ръст: 175
Тегло: 55
Особени белези: едното й ухо е с ръбче като на фейчка.
Обича: природата, красотата, но най-вече приятелите и семейството си. Те са всичко за нея.
Мрази: Лицемериоето, лъжата, малодушието и предателите.
Качества: Винаги е усмихната. Положителен човек, който гледа само от добрата страна на нещата, дори когато те са по-черни от катран. Вярва в себе си и в доброто. Бори се за това което иска и никога не се предава, каквото и да става. Много способна магьосница.
Пороци: най-големите й пороци са доверчивостта и избухливостта й. Има доверие в хората и това не веднъж й е погаждало лоши шеги. Открита е с другите. Когато е ядосана по-добре никой да не й се мярка пред очите, но това настроение бързо й минава и дава път на лъчезарното момиче.
Домашен любимец в "Хогуортс": Полярна сова - Мили
Домашен любимец вкъщи: Няма.
Любими занимания: Обича да лети, да се дуелира, да се разхожда сред прироата, да спи, но най-вече обича да прекарва свободното си време в приказки и забавления заедно с приятелите си.
Любим цвят: Лилаво и черно.
Любима книга: Доста са.
Любим спорт: Кудич и кънки на лед.
Любимо ядене: Пържени картофи, пилешки крилца и всякакви видове сладко. Манячка е на тема сладкиши, сладоледи и бонбони.
Любимо питие: Бирен шейк, портокалов сок, бренди.
Хоби: Забавления, тормоз над приятелите си и летенето.
Езици: Знае български - родена е в България, английски - все пак 12 години живее в Англия и малко испански - има роднини в Испания.
Мечта: Да бъде щастлива с човека, който обича.
Слабости: Твърде много вярва в добротата у хората и не оставя другите да се изкажат, когато знае, че греши.
Особенности: Твърде добра е за Слидерин, но все пка е там.

Като магьосница
Пръчка: 28см;от черешово дърво, с косъм от феникс, идеална за защитни магии
Любима магия: Експекто Патронум, Агуаменти
Омразна магия: Круциатус и Авада Кедавра
Най-добра в: Защитните магии, Трансфигурацията и Отварите.
Най-зле в: няма такова
Най-добре владеена магия: Експекто Патронум
Най-зле владеена магия: Няма такава
В дуели: Честна, никога не напада първа. Винаги гледа противника си в очите. Много ловък и бърз противник.
Богърт: Мъртвото й семейство и приятели.
Покровител: Мечка-панда.
Умения: Най-добра е в отбранителните магии и защитата на головите стълбове.
Метла: Светкавица 2001
Зоомаг: Не


Последната промяна е направена от на Пет Май 25, 2007 2:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Jessica Smitt

Jessica Smitt


Брой мнения : 126
Age : 32
Localisation : In your nightmare
Registration date : 19.05.2007

Аз съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм?   Аз съм? Icon_minitimeСъб Май 19, 2007 1:19 pm

Произход:
Име:Джесика Смит
Майка:Жаклин Смит
Баща:Рабастан Лестрандж
Брат,сестра:няма
Местоживеене:Лондон
Националност:баща й е англичанин,а майка й полуангличанка-полуфранцузойка.

Училище:Преди е учила в Бобатон-като майка си,но после бива преместена в Хогуортс.
Дом:Слидерин
Курс:6
Любим предмет:трансфигурация,вълшебство и ЗСЧИ
Омразен предмет:няма,макар че не е особено добра по пророкуване и астрономия
Любим учител:Професор Снейп-ръководителят на дома й
Омразен учител:няма
Добра в:трансфигурацията и сложните магии
Умения:Владее два езика-английски и френски.Умее да разсмива хората и винаги е желана компания.Обича да чете(което изненадва много хора) и винаги е готова за нови приключение.Умее да пази хладнокръвие и рядко изпада в депресия или подобни състояния,но малкото пъти,които го е правила едва успява да се отърве от това състояние.

Лични данни:
години:16
зодия:Риби
родена:12.03
ръст:168
Външен вид:Средно висока,слаба.С дълга малко над кръста тъмнокестенява коса и тъмни очи(направо черни).Лицето й е бяло и чисто,а носът-съвсем мъничък.
История:Родена е в Лондон на 12 март.На една баща й "изчезва" или по-точно бива пратен в Азкабан тъй като е смъртожаден.Отгледана е от майка си.Взела е също нейната фамилия-решение на майка й.
Доста е близка с братовчед си-Закайръс Смит(баща му е брат на майка й) и се познава доста добре с Драко Малфой.Мести се малко по-късно в Хогуортс и шапката я праща в Слидерин(за ужас на майка й)
Върнете се в началото Go down
Illidan Stormrage

Illidan Stormrage


Брой мнения : 1
Age : 33
Registration date : 19.05.2007

Аз съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм?   Аз съм? Icon_minitimeПон Май 21, 2007 2:54 am

Име и фамилия - Илидан Стормрейдж
Местожителство - Англия, Лондон
Възраст - 16 години
Родители - Те работят в Министерството на Магията - майка му като аврор, а баща му в отдел Мистерии.
Описание - Има кестенява коса, синьо-зелени очи и бледо лице. Фигурата му е стройна. На лявата длан има белег във формата на триъгълник от изгаряне.
Любими предмети - вълшебство, отвари, трансфигурация и защита срещу черните изкуства.
История - Лоулик цял живот е живял в Лондон със своето семейство. На 11 получава писмо от Хогуортс. В училище е разпределен в Слидерин както той предполага защото е чистокръвен.
Любими занимания - Да играе куидич и да събира картички с прочути магиосници.
Лесно запомня заклинания и действията на различни отвари. Баща му е метаморфмаг и той е наследил тази сила от него.
Богърт - Раздялата.
Пкровител - Делфин.
Върнете се в началото Go down
Дейанира

Дейанира


Брой мнения : 2
Age : 31
Registration date : 19.05.2007

Аз съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм?   Аз съм? Icon_minitimeПон Май 21, 2007 6:45 am

Произход:
Име: Кристин Андрюс
Майка: -------
Баща: -------(били са убити когато е била малка)
Брат,сестра: Да, по-голяма сестра- Джейн
Местоживеене: Имението Андрюс в северна Англия
Националност: Англичанка

Училище: Хогуортс
Дом:Слидерин
Курс:6
Любим предмет:вълшебство и ЗСЧИ
Омразен предмет:няма
Добра в:трансфигурацията и черните магии

Лични данни:
години:16
зодия: овен
Външен вид:Средно висока,слаба. С коса дълга малко над кръста - черна на цвят. Очите й са синьо-зелени (зависи от цвета мантия която носи)
История: Когато е била на годинка майка й и баща й биват убити нелепо в мъгълска престрелка. Сестра й я отглежда, но в сърцето и се насаждат омраза и гняв към мъгълите. Въпреки че кръвта й е грифиндорска шапката я слага в Слидерин.
Върнете се в началото Go down
Dariq Drein

Dariq Drein


Брой мнения : 48
Registration date : 23.05.2007

Аз съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм?   Аз съм? Icon_minitimeСря Май 23, 2007 2:12 pm

Име:Дария Дрейн
Години:16
Дом:Слидерин
Семейство:Родителите й са чистокръвни магьосници,всички били в дом Слидерин.Баща й работи в министерството,а майка й е дизайнер на магьоснически дрехи.И двамата са смъртожадни,но дъщеря им още не е научила за това.
История:Родена в Трансилвания,но попринцип англичанка.Учила е 5 години в Дурмщранг,където е научила повечето славянски езици,но родителите й решават да я преместят в Хогуртс за последните две години като се надяват черните изкуства усвоени в старото у-ще да й помогнат в новото.
Характер:Има сложен,променлив характер....попринцип не е зла,което не я прави много слидеринка,дори в по-голямата част от времето е много мила и възпитана,но това опира да възпитанието й.Слидеринското в нея е прекалената и гордост и суетност,има голямо самочувствие,но само когато я ядосат става зла.Като цяло не може да се определи настроението й,то винаги се променя....
Върнете се в началото Go down
Death Dealer

Death Dealer


Брой мнения : 3
Age : 31
Localisation : Somewhere...with the Devil...
Registration date : 23.05.2007

Аз съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм?   Аз съм? Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 12:27 am

Име: Катерина Сангини
Родители: мъртви
Дом: Имението Сангини, Блумсбъри, Лондон
Националност: Англичанка
Училище: Институт Салемските Вещици в САЩ ( за да се намира възможно най-далеч от родителите си) , Хогуортс ( след смъртта на майка и баща й се премества в Англия)
Дом: Слидерин
Любим предмет: Вещерство, Черни изкуства (във старото й училище са се преподавали) и Отвари
Дата на раждане: 6 Юни (06.06.)
Години: 16
Биография: Родена е на фатална дата според майка й. Никога не е обичала смейството си и се опитва да избяга от тях многократно.Отива да учи в САЩ, за да се намира по-далеч от тях. След като разбира, че родителите й били на Тъмната страна, не си променя много мнението за тях. Когато биват убити по време на мисия дадена им от Черния Лорд, Катерина се връща в родното си място и се премества да учи в Хогуортс.
Навици: Обича да изучава очите на хората, защото те показват всичко, което някой се опитва да скрие.
Характер: Има много специфичен харектер. Не може да понася да и заповядват или да и се .Много обича газирани топчета. Има труден вкус има към храната и попринцип не яде много. Обожава да дразни хората. Почти през цялото време, когато е будна се смее или тормози околните. Поради тази и черта нямала много приятелки в старото и училище.
Външен вид: Средно високо момиче с тъмно кестенява и къдрава коса. Има матова кожа и почти черни очи, от които лъха топлина.
Отново хилеща се
Аз съм опасна *смее се*
*Упссс*
Май наитина прекалих с огненото уиски
Специфични черти: Умее да говори змийски (наследство от баща й)
Любим цвят: Носи предимно черно и сиво.
Любима книга: „Как да станем зоомаг?”
Любим спорт: Куидич (играе като бияч в старото й училище
Пръчка: 32 сантиметра, елша, сърдечна нишка на дракон, мощна магическа пръчка и добра за трансфигурация и бързи магии.

Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/profile?user=DeathIsAngel
Makayla Green

Makayla Green


Брой мнения : 7
Registration date : 12.06.2007

Аз съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм?   Аз съм? Icon_minitimeСря Юни 13, 2007 12:15 pm

Име: Макайла Грийн
Години: 16
Дом: Слидерин
Семейство: Родителите и са мъртви.
История: Живее в Лондон с леля си-Анабел.Не познава родителите си,знае само,че са загинали,когато е била бебе.Чистокръвна е.Не е имала много приятели.Повечето деца я избягват,защото я смятат за странна,опасна или просто не искат да си имат работа с човек с нейният характер.Когато е на 6 леля и и подарява котка,която Макайла много обича.Кръщава я Маша.Две години по-късно котката и изчезва.От тогава Мак не иска домашен любимец.Когато получава писмото си от Хогуортс е много щастлива и веднага се заема с багажа си.Надява се да е в Слидерин,където е бил целият и род.
Характер: Мак е злобна и злопаметна.Лесно се пали.Обича да се налага.Понякога е голям инат и не спира,докато не постигне своето.Не приема много от нещата на сериозно.Не винаги показва чуствата си.Мрази да и противоречат или да не я изслушват,както и да я използват.Отмъстителна е и доста високомерна.
Върнете се в началото Go down
dark_queen

dark_queen


Брой мнения : 1
Age : 30
Registration date : 26.05.2008

Аз съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм?   Аз съм? Icon_minitimeЧет Ное 13, 2008 9:24 am

Произход
Име:Самара Джейн Бърнс
Прякор: Сам
Майка: Елизабет Бърнс
Баща: Уилям Бърнс
Брат: Джейсън
Други роднини: всички са мъртви
Местоживеене: живее в Лондон
Произход: чистокръвна
Националност: англичанка

Училище
Училище:Хогуортс
Дом:Слидерин
Курс:6
Титла: няма
Любим дом: Слидерин
Омразен дом: Грифиндор
Любим учител: проф.Снейп
Омразен учител: проф.Трелони
Любим предмет: отвари
Омразен предмет: проракуване
Наказания: няма, засега
Най-добра: в отварите
Най-зле: в проракуване
Тила в отбора по куидич: бияч
Слава: силна магьосница

Лични дании
Години: 15
Зодия: Дева
Дата на раждане: 27.08.93.
Кратка история: Родена в Лондон. Когато е на 9 родителите и се развеждат. Тя остава при майка си, а брат и отива при баща им.
Външен вид: не много висока, със дълга кестенява коса и зелени очи
Ръст: 170
Тегло: 51
Особени белези: няма
Обича: . да контролира нещата
Мрази: да я подценяват
Качества: и в най-кризистни ситуаций тя остава спокойна и мисли трезво
Домашен любимец в "Хогуортс": гарван
Домашен любимец вкъщи: Няма
Любими занимания: да рисува
Любим цвят: черно
Любима книга: няма
Любим спорт: Кудич
Любимо ядене: няма
Любимо питие: огнено уиски
Езици: английски
Мечта: да стане велика магьосница
Слабости: изпитва страх да не се провали в очите на родителите си
Особенности: много са

Като магьосница
Пръчка: 34см., гъвкава, от дъб, с перо от феникс
Любима магия: Круциатус и Авада Кадавра
Омразна магия: Риктусемпра
Най-добра в: във всичко
Най-зле в: готвенето
Най-добре владеена магия: Круциатус
Най-зле владеена магия: няма
В дуели: дойдох, видях, победих
Богърт: диментор
Покровител: вълк
Умения: Много са
Метла: Нимбус 2001
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Аз съм? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз съм?   Аз съм? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Аз съм?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Drak Side :: Хогуортс :: Голямата зала-
Идете на: