Drak Side
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drak Side

Добре дошли тъмни магьосници
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 КОМЕНТАР

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
fen




Брой мнения : 2
Registration date : 24.08.2007

КОМЕНТАР Empty
ПисанеЗаглавие: КОМЕНТАР   КОМЕНТАР Icon_minitimeПет Авг 24, 2007 3:33 am

Здравейте! Казвам се Ралица и много отдавна се каня да Ви пиша! преди около 2 месеца се запознах с една от вас по скайпа и тя ми даде форума. Така се запалих по историйката Ви! от тогава редовна следя вашите постове.
Исках да Ви пиша за да изкажа искрената си възхита към вашите умове,който раждат тази така възхитителна история! Това което 4ета е така завладяващо, запленяващо и необикновенно,4е може не само да ти спре дъха, а да те накара да по4увстваш моментите така реални и истински!!! Да те накара при споменаването за рожден ден да се сетиш за великият купон на Джес или при гледката на двама влюбени в съзнанието ти да изникне не една от любовните слу4ки между Сам и Ем. Да те накара да се замислиш дали наистина толкова много боли при загубата на дете или да гледаш любимия 4овек си съсипва живота, а ти неможеш да направиш нищо за да му помогнеш!
Разказите за Ем,Фейт,Ел и Джес могат да те разтреперят ,разпла4ат или разсмеят с такава лекоте неприсъща за една обикновенна история!!! Слу4ките с тях те пренасят в маги4еският свят,карат те да усетиш магията, да се влюбеш в героите и да си под напрежение докато непро4етеш и следващият и следващият ред на даден пост. Дали наистина след възхода следва падение,дали си заслужава да спасяваш 4овешки животи без да искаш нищо в замяна...
Вашите думи могат да накарат 4овек да се замисли за ценности в живота,за любовта и раздялата,за доброто и злото,за живота и смъртта!
Нз дали ми е позволено да задавам толкова въпроси,но опредолено ми се иска да ми разкажете от къде дойде вдъхновението Ви да запо4нете да пишете и откъде 4ерпите тези прекрасни идеи за слу4ките на героите си. любов и болка,радост и тъга, щастие и мъка,красота и студенина....... Какво ви кара да продължавате да пишете? Замисляли ли сте се някога,ами ако това беше реалност? Или лягали ли сте си ве4ер с мисълта за персонажите ви и какво ще стане с тях утрешният ден в Хогуартс!
Извинявам се ако съм прекалила с въпросите,но наистина имах нужда да го направя!!!

ПП: ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ В СЪЩИЯТ ДУХ!!!
Върнете се в началото Go down
Елън Макмилън

Елън Макмилън


Брой мнения : 88
Age : 35
Registration date : 19.05.2007

КОМЕНТАР Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОМЕНТАР   КОМЕНТАР Icon_minitimeПет Сеп 21, 2007 7:43 am

Тъй като никой друг май няма да напише нищо в отговор, мисля аз да го направя! Раличке много мерси за милите думи, коиъо ни написа. Те трогнаха всяка една от нас и наистина много се радвам (а и не само аз), че "малкото" ни писание ти харесва и ти дава нещо. Започнахме го на шега, тук където никой не го чете освен нас, но аз лично съм ужасно щастлива, че все пак има и друг, който оценява това...надявам се да продължиш да четеш и от време на време да ни пишеш коментарчета..няма да се разсърдим (надявам се, че нямате нищо против, че говоря и от ваше име), ако ни казваш, ако има нещо, което не ти харесва...еми не знам какво друго да кажа..ако някой има какво да добави ... моля!! Само още веднъж Благодаря Smile
Върнете се в началото Go down
fen




Брой мнения : 2
Registration date : 24.08.2007

КОМЕНТАР Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОМЕНТАР   КОМЕНТАР Icon_minitimeНед Юни 01, 2008 4:16 am

Здравейте,хора !!! Отдавна не съм пускала коментче тук,камо ли че мн често ви тормоья по скайпа Twisted Evil или поне тези дето познавам Wink Но сега определено реших и официално да ви мъча,защото Прекалихте. Срамота!! Може ли такова нещо!! От колко време не сте писали...я да видим...леле даже и аз непомня!!! Наистина ли след всичкия този труд,който положихте,написаните 22 страници и всичко през,което минахте сега ще го оставите така-Недовършено,полу живо или както искате го наречете. Не съм и предполагала,че ще дойде момент,в който ще ми се наложи да пиша,за да ви врънкам да се стегнете. Имаше време,в което пускахте по няколко глави на ден,а сега..сега съм почти 100% сигурна,че сте забравили за дългите и трудни моменти на героите си. Толкова време,всеки ден влизам в този сайт и с надежда поглеждам дата на последния пост и толкова мн врвеме,дата е все една и съща..Наистина неочаквах да се откажете толкова лесно. Наистина,че всеки си има работа,проблеми и куп други неща на главата,но поне половин час,само половин чяас,можете да отделите за да пуснете някои кратък пост и да дадете ред на другия. Колкото и пъти да говоря по тази тема с Вили или Ели всеки път едно и също.Вили ми казва-спокойно,Рали,съвсем скоро ще го довършим,не се коси...а Ели - само да пуснат по един пост и аз е го довърша. Ще отделя една огромна глава и ще го довърша. Да ама не... Нз какво трябва да стане, за да се хванете и да му сложите края на това!!! Толкова малко ви остана..последни,финални глави и няма повече тормоз..

Моля ви замислете се дали си е струвало всичко това и накрая да се откажете преди финалната права..Аз адски много ще се радвам,ако мога да прочета края на тази така завладяваща,красива и обичана от мен история... cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





КОМЕНТАР Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОМЕНТАР   КОМЕНТАР Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
КОМЕНТАР
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Drak Side :: Хогуортс :: Домът на Слидерин-
Идете на: